Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD Rocket Kids 28
Version: 1.0 Release Date: 14 grudnia 2014

Szablon dostosowany dla Joomla 2.5 i 3.0 Tematyka szablonu dzieci, nauka, przedszkola templatka w kolorach pomarańczowo zielono niebieskich . Szablon został wyposażony w rozbudowany panel zarządzania wszystkimi parametrami templatki. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy użytkownik z łatwością podmieni wszystkie elementy szablonu na swoje. Szybko możemy zmienić tematykę templatki na inną Wszystko ładnie opisane w konfiguracji. Szablon dostosowany do urządzeń mobilnych takich jak tablety smartfony Oczywiście templatka jest darmowa ale tylko dla osób które nie posiadają własnej działalności gospodarczej. Wszystkie firmy używające naszego szablonu. powinny zakupić licencję komercyjną która kosztuje tylko 40 PLN BRUTTO lub 10 euro. Firmy które nie mają konta PAYPAL proszę o napisanie e-mail dział kontakt, podam niezbędne dane do przelewu.

Important: if you download this template for commercial use take and pay a special license (10 euros) on the homepage.