Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD Blue Car 41
Version: 2.0 Release Date: 15 grudnia 2014

Uniwersalny szablon nadający się na stronę warsztatu samochodowego, lub nauki jazdy , w templatce przeważają kolory niebieskie. Szablon wyposażony w panel administracyjny dzięki któremu możemy zmieniać wszystkie parametry, począwszy od wgrania własnych zdjęć do animacji skończywszy na stopce witryny. W konfiguracji pokazu zdjęć dodałem możliwość zmiany efektów oraz prędkości animacji. W szablonie zastosowano CSS3 może różnić się wyglądem w starszych przeglądarkach.

Ważne: Wersja Komercyjna szablonu kosztuje 40 PLN brutto

Important: if you download this template for commercial use take and pay a special license (10 euros) on the homepage.


Wersja 2.0

  1. Poprawiono zapis ze strony startowej.
  2. Przypisano wyświetlanie okrągłych przycisków tylko na stronie startowej.
  3. Poprawki w kodzie.