Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

Jak zainstalować szablon w CMS joomla ?

1. Musimy pobrać szablon który nas interesuje, dla przykładu zainstalujemy DD CREATIVE 103 

    Pobieramy szablon.

 pobieranie szablonu diablodesign

2. Pobrany szablon możemy zainstalować na 2 sposoby, poprzez standardowy instalator w panelu administracyjnym Joomla lub przez FTP, druga opcja jest przydatna w tedy jak w PHP mamy ustawiony upload pliku poniżej 2mb a paczka szablonu ma rozmiar większy niż 2mb.

Zaczniemy od pierwszego sposobu instalacji, szablon mamy pobrany więc pozostaje nam tylko zalogować sie do panelu administracyjnego Joomla.

W administracji wybieramy z górnego menu Rozszerzenia > Instalacje > Instalator

 

panel administracyjny instalator

3.Przchodzimy do panelu instalacji gdzie wybieramy zakładkę Instaluj z pakietu

instaluj z pakietu joomla

4.Klikamy na przycisk wybierz plik, następnie wybieramy z dysku pobrany plik z szablonem w naszym przypadku DD CREATIVE 103.

wybrany szablon instalacja joomla

5.Następnie wciskamy Prześlij i zainstaluj , Jeżeli instalacja przebiegła poprawnie powinna nam się pokazać plansza wgranego szablonu oraz informacja że szablon zainstalowano poprawnie.

instalacja szablonu poprawna

6. Drugi sposób instalacji też jest prosty, pobraną paczkę musimy rozpakować np. na pulpit i wgrać na serwer do katalogu tmp 

tmp

7. Następnie w panleu administracyjnym wybieramy 2 sposób instalacji Instaluj z katalogu

instaluj katalogu

8. W ścieżce musimy dopisać katalog szablonu wypakowany do katalogu tmp czyli w naszym przypadku będzie to wyglądać tak

sciezka

9.Klikamy Sprawdź i zainstaluj system powinien nam zainstalować szablon.