Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD Fishing 98
Version: 1.0 Release Date: 29 października 2016

Fishing is one of the most popular hobbies. You can find a plethora of websites dedicated to this topic. What can you do to make your site most visited? The solution is look which will differ from other sites. Template DD Fishing 98 besides of original and neat look offers much more.

DD Fishing 98 is a template for Joomla 3.x which offers full responsiveness. Thanks to that it doesn’t matter if you’ll visit your website using PC at home or smartphone at the lake, it’ll look perfectly. Additionally you’ll get an access to administrator’s panel. With the help of it you can easily move, delete and edit elements of your website. Everything is easy to use. You don’t have to know programming languages. It only takes few mouse clicks to adapt your website.

Demo version of template has limited access to administrator panel. Full version available after purchasing the license.


Wędkarstwo to jedno z najpopularniejszych hobby. W Internecie znajdziesz multum stron poświęconych tej tematyce. Co zrobić żeby to twoja strona była tą, na którą wędkarze będą wchodzić najchętniej? Rozwiązaniem jest wygląd różniący się od innych witryn. Szablon DD Fishing 98 oprócz oryginalnego i schludnego wyglądu oferuje wiele więcej.

DD Fishing 98 to szablon dla Joomla 3.x oferujący pełną responsywność. Dzięki temu nie ważne czy będziesz odwiedzać swoją stronę używając komputera w domu czy smartfona siedząc nad jeziorem, będzie wyglądać idealnie. Dodatkowo dostajesz dostęp do panelu administratora przy pomocy którego możesz z łatwością przesuwać, usuwać i edytować elementy na stronie. Wszystko jest bardzo łatwe w obsłudze. Nie musisz znać języków programowania. Wystarczy kilka razy kliknąć, aby dopasować stronę pod siebie.

Wersja demonstracyjna szablonu ma ograniczony panel administracyjny. Pełna wersja dostępna po kupieniu licencji.
Przetestowałeś już szablon i Ci się spodobał? Kliknij tutaj, aby kupić pełną wersję.