Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD Fitnessgym 96
Version: 1.0 Release Date: 12 października 2016

Do you run a gym? Are you into sports? Or maybe you just look for simple, yet strong template? If you answered “yes” to any of this questions DD Fitnessgym 96 is a template for you! Clear design will make that everyone who visits your site will quickly find everything they want to know. Apart from that, thanks to slideshow, you can show interesting photos connected with your activity or newest articles to your visitors.

Template DD Fitnessgym 96 is adapted to CMS Joomla version 3.x. Apart from modern design it offers full responsiveness. You do not have to wonder if your website will look good on the screen of a tablet or smartphone. We assure you it will! With use of administrator panel you can easily change standard content to your own. Everything is pretty simple and need only couple mouse-clicks to be done!

Demo version of template has limited access to administrator panel. Full version available after purchasing the license.


Prowadzisz siłownię? Zajmujesz się tematyką sportu? A może szukasz po prostu prostego, ale mocnego szablonu? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś „tak”, DD Fitnessgym 96 jest szablonem dla ciebie! Przejrzysty design sprawi, że odwiedzający twoją stronę szybko odnajdą interesujące ich informacje. Oprócz tego, dzięki pokazowi slajdów możesz przedstawić ciekawe zdjęcia związane z twoją działalnością albo w atrakcyjny sposób pokazać najnowsze artykuły na stronie.

Szablon DD Fitnessgym 96 przystosowany jest do CMS Joomla w wersji 3.x. Oprócz nowoczesnego designu oferuje również pełną responsywność. Nie musisz się już zastanawiać czy twoja witryna będzie dobrze wyglądać na ekranie tabletu czy smartfona. Zapewniamy Cię, że będzie! Dzięki panelowi administratora w łatwy sposób możesz podmienić standardowe treści na swoje własne. Wszystko jest bardzo łatwe w obsłudze i ogranicza się do kilku kliknięć myszą!

Wersja demonstracyjna szablonu ma ograniczony panel administracyjny. Pełna wersja dostępna po kupieniu licencji.
Przetestowałeś już szablon i Ci się spodobał? Kliknij tutaj, aby kupić pełną wersję.