Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD Gaming 94
Version: 1.0 Release Date: 06 wrzesień 2016

Computer games is something that In recent years provokes discussions. They have many followers as well as opponents. Websites dedicated to games spring up like mushrooms. In such situation you have to stand out. DD Gaming 94 is a proposition for someone who don’t want to have a website looking just like the other ones. Well positioned links let any visitor to quickly find needed information without needless roaming. DD Gaming 94 template is created according to every standards used to create websites.

DD Gaming 94 was created for Joomla 3.6.x system. It’s also compatible with PHP 7.0.x. This template is fully responsive as it befits the modern template. Expanded administrator panel let you edit every element of the website from fonts to positioning elements.

Demo version of template has limited access to administrator panel. Full version available after purchasing the license.


Gry komputerowe to coś co w ostatnich latach wywołuje wiele dyskusji. Mają swoich zwolenników jak i przeciwników. Strony internetowe poświęcone tematyce gier wyrastają jak grzyby po deszczu. W takim razie czymś trzeba się wyróżnić. Szablon DD Gaming 94 to propozycja właśnie dla kogoś kto nie chce mieć witryny, która wygląda jak każda inna. Dobrze rozmieszczone odnośniki, które oferuje ten szablon, pozwalają na szybkie odnalezienie potrzebnych informacji bez zbędnego błądzenia po stronie. Szablon DD Gaming 94 wykonany jest według wszelkich standardów panujących na rynku.

DD Gaming 94 został stworzony pod system Joomla 3.6.x. Jest również kompatybilny z PHP 7.0.x. Oferuje także pełną responsywność, jak przystało na nowoczesny szablon. Rozbudowany panel administratora pozwala na edycję wszystkich elementów strony od czcionek po rozmieszczenie elementów.

Wersja demonstracyjna szablonu ma ograniczony panel administracyjny. Pełna wersja dostępna po kupieniu licencji.

Przetestowałeś już szablon i Ci się spodobał? Kliknij tutaj, aby kupić pełną wersję.