Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD FastBike 91
Version: 1.0 Release Date: 21 marzec 2016

 

Szablon dla Joomla 3.4 i 3.5 Templatka w pełni responsywna oparta na bootstrap 3, tym razem padło na motocykle, kolorystyka szablonu jasna, szablon ma wbudowany panel administracyjny do zarządzania wszystkimi aspektami szablonu. W tej wersji dodałem możliwość zmiany kolorów tytułów i tekstów i tła sekcji. Mamy też możliwość ustawienia szybkości przewijania slideshow i wiele innch nowych rozwiązań.