Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

HighSchool 43
Version: 2.0 Release Date: 07 styczeń 2015

Uniwersalny szablon nadający się na stronę szkoły, w templatce przeważają kolory pomarańczowy, biały i brąz. Szablon wyposażony w panel administracyjny dzięki któremu możemy zmieniać wszystkie parametry, począwszy od wgrania własnych zdjęć do animacji skończywszy na stopce witryny. W szablonie zastosowano CSS3 może różnić się wyglądem w starszych przeglądarkach.

Ważne: Wersja Komercyjna szablonu kosztuje 40 PLN brutto

Important: if you download this template for commercial use take and pay a special license (10 euros) on the homepage.


Highschool v 2.0

  • 1. Usunięto błąd zapisu ze strony startowej
  • 2. Usunięto błąd wyświetlania slideshow
  • 3. Dodano opcję usunięcia zegara wraz z tekstem z poziomu administratora
  • 4. Dodano opcję dodania własnej ikony FAVICON
  • 5. Zmieniono skrypt przewijania do góry
  • 6. Dodano opcję wstawienia kodu śledzenia Google Analytics