Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

Light Design
Version: 1.0 Release Date: 12 grudzień 2014

Darmowy elegancki a zarazem lekki szablon przeznaczony dla Joomla 1.7 lub wersji 2.5 , templatka posiada układ 2 kolumnowy o kolorystyce szaro białej z akcentami niebieskiego. Dodana animacja NIVO SLIDER, fotki użyte w animacji znajdziemy w katalogu{images/demo} rozmiary fotografii użytej w slide-show wynoszą 673px na 332px. Dodany panel konfiguracyjny szablonu konfiguracja stopki logo oraz wczytywanie swoich fotografii do animacji Tematyka szablonu Business witryny firmowe myślę że po małych modyfikacjach szablon można dostosować do własnych potrzeb.