Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD MotoGarage 56
Version: 1.0 Release Date: 20 grudnia 2014

DD MotoGarage 56 Szablon dla Joomla 2.5 i 3.0 o tematyce motocykle, warsztat motocyklowy, w templatkę został wbudowany panel administracyjny zarządzający wszystkimi aspektami szablonu. dołożona została opcja wpisania ID Google Analytics dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy nic edytować w kodzie szablonu. Szablon jest płatny wersja komercyjna kosztuje 40PLN po wpisaniu klucza licencyjnego nasza stopka zniknie z szablonu.

Important: if you download this template for commercial use take and pay a special license (10 euros)