Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD SmileClinic 58
Version: 2.0 Release Date: 7 stycznia 2015

Szablon dla Joomla 2.5 i 3.x o tematyce stomatologia, gabinet dentystyczny, zdrowie, w kolorach niebiesko białych , w szablon został wbudowany panel administracyjny za pomocą którego możemy zmieniać ustawienia szablonu. W tej wersji do panelu dodaliśmy opcję podmienienia swojej ikony( favicon ) w pasku przeglądarki. Mamy możliwość zmiany koloru nazwy naszej firmy w nagłówku strony, zmianę kolorów nagłówków modułów oraz koloru tekstu, dodanie ID kodu śledzenia Google Analytics. Wbudowany został nowy zestaw ikon społecznościowych tym razem umieszczonych w dolnej części strony. W wersji PRO czyli po wykupieniu licencji i wpisania klucza otrzymujemy jeszcze dodatkowo 4 bardzo ładne animowane okrągłe butony do których możemy podlinkować np. swoje artykuły. Fotografie w szablonie posiadają nasz znak wodny ponieważ firma gdzie wykupiliśmy dostęp do bazy zdjęć nie zezwala na dalszą odsprzedaż tych fotografii dlatego należy podmienić je na swoje.


DD SmileClinic 58 v2.0

  • Poprawiono wyświetlanie podpisów pod ilustracjami w slideshow