Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD eShopper 59
Version: 1.0 Release Date: 26 grudnia 2014

Eshopper to odświeżona wersja naszego starego szablonu, dostosowaliśmy go do nowych wymogów jakie stawia przed nami Joomla 3.3. W templatkę wbudowany został panel administracyjny do zarządzania wszystkimi ustawieniami. Szablon posiada wbudowany slideshow z efektem Fade czyli przenikanie fotografii oraz 4 ikony społecznościowe do których możemy przypisać własne linki lub wyłączyć z poziomu panelu. Fotografie w szablonie posiadają nasz znak wodny ponieważ firma gdzie wykupiliśmy dostęp do bazy zdjęć nie zezwala na dalszą odsprzedaż tych fotografii dlatego należy podmienić je na swoje. lub wykupić na stronie http://billionphotos.com/

Ważne wersja komercyjna szabonu kosztuje 40 PLN. Licencję można zakupić TUTAJ

Important: if you download this template for commercial use take and pay a special license (10 euros)