Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD CarDesign 60
Version: 2.0 Release Date: 04 styczeń 2015

Szablon dla Joomla 2.5 i 3.x o tematyce samochodowej nadający się na stronę warsztatu samochodowego utrzymana w ciemnych kolorach, w szablon został wbudowany panel administracyjny za pomocą którego możemy zmieniać ustawienia szablonu. W tej wersji do panelu dodaliśmy opcję podmienienia swojej ikony( favicon ) w pasku przeglądarki.Dodane Google Analytics. Wbudowany został nowy zestaw ikon społecznościowych tym razem umieszczonych w dolnej części strony. W wersji PRO czyli po wykupieniu licencji i wpisania klucza nasza stopka zostanie wyłączona Fotografie w szablonie posiadają nasz znak wodny ponieważ firma gdzie wykupiliśmy dostęp do bazy zdjęć nie zezwala na dalszą odsprzedaż tych fotografii dlatego należy podmienić je na swoje.lub wykupić na stronie http://billionphotos.com/