Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD FX Clean 61
Version: 1.0 Release Date: 10 styczeń 2015

 

Uniwersalny lekki Szablon dla Joomla 2.5 i 3.x o przyjemnych jasnych kolorach, w szablon został wbudowany panel administracyjny za pomocą którego możemy zmieniać ustawienia szablonu. W tej wersji do panelu dodaliśmy opcję podmienienia swojej ikony( favicon ) w pasku przeglądarki. Dodane zostało śledzenie Google Analytics. Możemy również zmieniać kolorystykę szablonu W wersji PRO czyli po wykupieniu licencji i wpisania klucza nasza stopka zostanie wyłączona. Fotografie w tym szablonie są mojego autorstwa więc można używać na swoich stronach internetowych.