Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD PC service 62
Version: 1.0 Release Date: 15 styczeń 2015
Uniwersalny lekki Szablon dla Joomla 2.5 i 3.x o tematyce informatyka komputery kolorystyka biało granatowa z akcentami pomarańczowego, w szablon został wbudowany panel administracyjny za pomocą którego możemy zmieniać ustawienia szablonu. W tej wersji do panelu dodaliśmy opcję podmienienia swojej ikony( favicon ) w pasku przeglądarki. Dodane zostało śledzenie Google Analytics,oraz do wyboru slideshow lub wstawienie filmu z youtube. W wersji PRO czyli po wykupieniu licencji i wpisania klucza nasza stopka zostanie wyłączona.