Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD GoodNews 68
Version: 1.0 Release Date: 27 marzec 2015

Templatka dla Joomla 2.5 oraz 3.x idealnie nadająca się na bloga stronę personalą lub firmową kolorystyka biało niebieska z akcentami pomarańczowego szablon z łatwością możemy przystosować do własnych potrzeb dzięki rozbudowanemu panelowi zarządzania wszystkimi aspektami szablonu. Slideshow oraz 4 fotografie wyświetlają się tylko na stronie głownej.