Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD FireBrigade 74
Version: 2.2 Release Date: 18 czerwca 2015

Szablon firebrigade oparty na frameworku Bootstrap  idealnie nadający się dla jednostek Straży Pożarnej lub OSP,większość opcji konfiguracyjnych dostępna z poziomu administratora w panelu konfiguracyjnym szablonu. Templatka jest w pełni responsywna.

Position module

Top Menu       position-1

Left column     position-7

Right column  position-8

4 modules header position top-1, top-2, top-3, top-4

4 modules foter position fot-1, fot-2, fot-3, fot-4

Class vertical menu vmenu


 

version 2.0 .Fixed a bug contact on subpages / Poprawiono błąd wyświetlania kontaktu w nagłówku na podstronach.