Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD AppleDesign 75
Version: 2.5 Release Date: 22 lipca 2015

Uniwersalny szablon biznesowy o jasnych kolorach , templatka oparta jest na frameworku Bootstrap czyli jest w pełni responsywna. Szablon posiada rozbudowany panel administracyjny do zarządzania wszystkimi aspektami szablonu.


Version 2.5

Fixed a bug display menus on mobile devices /  Poprawiono błąd wyświetlania menu na urządzeniach mobilnych

Version 2.4

Fixed bug dispaly submenu / Poprawiono błąd wyświetlania podmenu poziomego/p>

Version 2.3

Fixed bug display contact in header / Naprawiono błąd wyświetlania kontaktu w pozycji artykułu.

Version 2.2 

Added ability to disable text in slideshow / dodano mozliwość wyłączenia tekstów w slideshow.

Fixed a bug slideshow button link / Poprawiono błąd linku w przycisku 1 w slideshow.

version 2.0

Fixed a bug template display