Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD Machines 86
Version: 1.0 Release Date: 22 grudzień 2015

DD Machines 86 Szablon dla Joomla 3.x tematyka maszyny budowlane , sprzęt budowlany templatka została oparta na frameworku Bootstrap, kolorystyka jasna z akcentami pomarańczowymi, w tym szablonie dałem możliwość wyłączenia slideshow i wstawienia w to miejsce dowolnego swojego modułu który musimy opublikować na pozycji slide. Standardowo wbudowany panel administracyjny do zarządzania całym szablonem, w tej wersji możemy wyłączyć lub włączyć każdą sekcję. Jest to pełna wersja szablonu bez żadnych ograniczeń.

Po przetestowaniu szablonu jeżeli wszystko odpowiada prosiłbym o wykupienie licencji na dany szablon. Licencję można opłacić TUTAJ

Important: if you download this template for commercial use take and pay a special license (10 euros) on the homepage.

Wersja 1.3 Ma wyłączony LIGHTBOX na fotografiach w artykułach, jezeli masz przerobiony szablon wystarczy podmienić plik scripts.js w głównym katalogu szablonu