Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD Blogging 87
Version: 1.0 Release Date: 20 styczeń 2016

DD Blogging 87 Szablon dla Joomla 3.x w pełni responsywny o tematyce blog, moda. Templatka posiada slideshow z efektem parallax widocznym podczas przewijania strony w dół lub do góry ten sam efekt zastosowałem do tła pod mapą. Szablon jest wyposażony w panel administracyjny dzięki któremu możemy zarządzać wszystkimi opcjami w szablonie. 

Jest to pełna wersja szablonu bez żadnych ograniczeń.

Po przetestowaniu szablonu jeżeli wszystko odpowiada prosiłbym o wykupienie licencji na dany szablon. Licencję można opłacić TUTAJ

Important: if you download this template for commercial use take and pay a special license (10 euros) on the homepage.