Pojedynczy szablon licencja zamknij
zakup motywu jest ograniczony tylko do jednej (1) instalacji Joomla. "Pojedynczy szablon" jest przeznaczony dla wszystkich klientów, którzy potrzebują tylko jednego szablonu dla swojego projektu biznesowego lub prywatnego. Dlatego musisz wybrać szablon i kliknąć przycisk "Kup teraz" Paypal. Następnie otrzymasz szablon w ciągu najbliższych 2 minut na adres e-mail, który Paypal ustawił jako domyślny. Twój zamówiony szablon pochodzi z licencją na jedną domenę. Oznacza to, że masz prawo do korzystania z naszych produktów tylko w jednej domenie. Nie daje to jednak prawa do publicznego publikowania naszych produktów do pobrania w dowolnej domenie lub usług pobierania / udostępniania plików / poczty e-mail.

 

Czy mogę odsprzedawać twoje motywy? zamknij
Nie, ponieważ kupiłeś tylko licencję na używanie szablonu. Szablon nie jest twoim własnym produktem. Są one zawsze własnością Joomlaplates.

 

Modyfikacje Szablonu zamknij
Możesz wprowadzać wszelkie zmiany i modyfikacje w tematach lub produktach, aby dostosować je do swoich potrzeb. Niedozwolone jest zmienianie lub usuwanie informacji o prawach autorskich w kodzie źródłowym. Obejmuje to plik deskryptora XML oraz wszystkie pliki PHP, JavaScript, HTML i CSS rozprowadzane z naszymi produktami. Oczywiście wszelkie wizualne prawa autorskie, na przykład prawa autorskie w stopce kompozycji, mogą zostać usunięte..

 

Czy mogę użyć szablonu do projektów komercyjnych? zamknij
Tak, nie ma ograniczenia dla projektów komercyjnych. Możesz użyć szablonu dla swoich klientów lub własnych projektów prywatnych i komercyjnych.

 

Nie możesz !!! zamknij
Nie wolno kopiować na płytach CD lub dyskietkach lub stronach internetowych jako metody reprodukcji w jakikolwiek sposób. Jeśli jesteś zainteresowany reprodukowaniem lub modyfikowaniem naszych szablonów, skontaktuj się z nami w celu uzyskania pisemnej zgody. Wszystkie szablonowe dane XML dotyczące praw autorskich muszą pozostać niezmienione po zakupie, zgadzasz się nie edytować tych informacji w żaden sposób. Wszystkie nasze szablony podlegają prawom autorskim i prawom własności intelektualnej, nie możesz więc żądać intelektualnego lub wyłącznego prawa własności do któregokolwiek z naszych produktów, zmodyfikowanego lub niezmodyfikowanego.

 

Jakie są zasady zwrotu pieniędzy? zamknij
Wszystkie nasze produkty są towarami cyfrowymi, to znaczy są rzeczami niematerialnymi, po ich otrzymaniu nie mamy wpływu na powielanie produktu. Z tego powodu nie zwracamy środków za żadny zakupiony nasz szablon. Jeśli masz problemy z produktem, upewnij się, że dokładnie przeczytałeś całą odpowiednią dokumentację i wypróbowałeś nasze demo.