Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

Szablon dla ciebie!


W dzisiejszych czasach chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć jak ważnym narzędziem w rękach każdego kto chce reklamować się w sieci jest strona internetowa. Potencjalny klient, czytelnik, subskrybent często opiera swoją opinię o firmie na podstawie tego co zobaczy na stronie głównej. Dlatego tak ważne jest, aby ta strona wyglądała reprezentatywnie, tak żeby nie odstraszyć żadnego z gości. Niestety często ten aspekt działalności jest przez ludzi pomijany, przez co w internecie aż roi się od stron, które, no cóż… nie wyglądają dobrze. Jednak skoro tu trafiłeś to znaczy, że chcesz aby twoja strona wyglądała pięknie i żeby samo przeglądanie jej sprawiało przyjemność.
Projektuję szablony dla CMS Joomla. Jest to moja pasja, którą chciałbym się z Tobą podzielić. Prawdopodobnie zdążyłeś już przejrzeć moje prace i chciałbyś się dowiedzieć co zrobić, aby otrzymać ode mnie indywidualny szablon, który idealnie podkreśli charakter twój lub twojej działalności. Skończmy więc ten wstęp i przejdźmy do konkretów.

Ile mnie to wyniesie?


Wszystko zależy od kilku czynników,  Jakie usługi mają wpływ na cenę?
Aktualizacja serwisu danymi nadesłanymi przez klienta
Wprowadzanie danych, np. teksty, fotografie,
Obróbka materiałów filmowych oraz fotografii na potrzeby serwisu www,
Zakup Komercyjnego oprogramowania, np. pakiet do tworzenia serwisów społecznościowych,
Wieloaspektowa budowa szablonu, tworzenie portalu od podstaw.

W naszej ofercie znajdziesz również usługę konwersji strony internetowej. O co chodzi? Jeśli posiadasz stronę napisaną w samym HTML-u lub korzystasz z innego CMS niż Joomla, oferujemy usługę konwersji istniejącej strony na system Joomla 3.x. W koszt tej usługi wliczone jest przeprojektowanie obecnej szaty graficznej witryny tak aby współgrała z Joomla 3.x oraz transfer danych ze starego serwisu do nowego.

Nie interesuje mnie transfer, chce nowy szablon

OK, nie ma problemu. Podstawowy koszt szablonu pod CMS Joomla to 500 zł. Co za to dostaniesz?
1. Projekt szablonu w formacie *.psd (Adobe Photoshop),
2. Cięcie szablonu oraz kodowanie zgodne ze standardami W3C czyli brak tabel wszystko oparte na arkuszach stylów CSS,
3. Kodowanie pod CMS Joomla 3.x,
4. Wykonanie animacji w technologii Flash lub JQuery (biblioteki JavaScript),
5. Instalacja i konfiguracja CMS Joomla w najnowszej dostępnej wersji oraz dodatków wspomagających pisanie artykułów,
6. Instalacja modułów oraz komponentów, a także ich konfiguracja,
7. Jednogodzinne szkolenie dla osób, które będą zarządzać witryną. Szkolenie odbywa się przez telefon lub komunikator Skype. Istnieje możliwość dokupienia kolejnych godzin jeśli wyniknie taka potrzeba. Cena każdej kolejnej godziny to 50 zł,
8. Pomoc przy wyborze odpowiedniego hostingu, a także rejestracji domen krajowych i zagranicznych,
9. Poprawki zlecone przez klienta po otrzymaniu wstępnej wersji projektu.

Po zaakceptowaniu przez klienta wersji końcowej, gotowej do wdrożenia, wykonanie wszelkich poprawek jest płatne. Wysokość opłaty to 50 zł / godzina.
Jestem zainteresowany
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami niezwłocznie się z nami skontaktuj. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w zakładce Kontakt.

Aby uzyskać ładne menu pionowe należy w module menu Np. Main Menu wpisać klasę vmenu tak jak na ilustracji poniżej

mainmenu configuration

Ten układ pozycji modułów obowiązuje tylko dla szablonów do nr. 73

joomla positions