Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

Informacje o prawach autorskich

Wszystkie grafiki, teksty, treści i  źródła kodu na naszych stronach są chronione prawem autorskim i umowami międzynarodowymi. Nie mogą być kopiowane bez wyraźnej zgody Diablodesign.eu, Diablodesign.eu zastrzega sobie wszelkie prawa do materiału opisanego powyżej. Ponowne wykorzystanie treści lub grafiki  bez naszej zgody jest zabronione.

Podgląd szablonów DEMO

Zawartość naszej strony demo ma zapewnić podgląd jak może wyglądać gdy strona internetowa jest rozwijana lub ukończona. Szablon demonstracyjny tzw.Demo zawiera obrazy, grafiki i teksty które nie mogą być wykorzystane przez osoby trzecie.

Wersja komercyjna szablonów

- Licencja nie ma ograniczeń czasowych.

- Opłata za szablon jest jednorazowa (bez abonamentu).

- Klient ma prawo do posługiwania się w tym do pełnej edycji (edycja bez ograniczeń), produktem o określonym numerze.

- Klient ma prawo wykorzystać szablon do budowy własnej strony www. Może to być również strona komercyjna (strona www dla firmy, instytucji, stowarzyszenia lub osoby fizycznej).

- Klient ma prawo umieścić na stronie informację o jego prawach autorskich np: Copyright © Nazwa Klienta.

- Klient nie prawa wykorzystać do budowy własnej strony materiałów dołączonych do szablonu (zdjęcia, grafiki, dźwięki, muzykę itd).

- Klient nie ma prawa sporządzania kopii projektu w części lub całości w celu odsprzedaży.

- Klient nie ma prawa instalować strony opartej na szablonie na więcej niż jednej domenie (adresie www) własnym lub klienta.

- Klient nie ma obowiązku umieszczać na swojej stronie www linków zwrotnych do innych serwisów.