Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD Media 102
Version: 1.0 Release Date: 27 styczeń 2017

Prowadzisz stronę poświęconą filmom i chciałbyś jej nadać zupełnie nowy wygląd? A może po prostu Twoja witryna wygląda przestarzale i chcesz ją unowocześnić? W takim razie mamy coś specjalnie dla Ciebie. Szablon DD MEDIA 102 to świetny wybór dla każdego, kto marzy o tym, aby jego strona internetowa wyglądała nowocześnie i schludnie.

DD MEDIA 102 to szablon stworzony pod CMS Joomla w wersji 3.x. Znajdziesz w nim pełni funkcjonalny panel administracyjny, dzięki któremu będziesz mógł kontrolować wszystko co znajdzie się na Twojej stronie. Dzięki tej funkcji, administrowanie stroną jest prostsze niż kiedykolwiek. Szablon DD MEDIA 102 został stworzony z myślą o wymagających klientach, którzy oczekują najwyższej jakości i przejrzystości.

Szablon ten jest w pełni responsywny, przez co nie musisz już przejmować się tym czy Twoja strona będzie wyglądać dobrze na telefonie lub tablecie. Zapewniamy Cię, że będzie! Wersja demonstracyjna szablonu ma ograniczony panel administracyjny. Pełna wersja dostępna po kupieniu licencji.

W szablonie wprowadziłem nowe rozwiązanie po wyłączeniu danej sekcji np. video możemy w to miejsce dodać własny moduł o pozycji od BOX1 DO BOX 9

 

ENGLISH

 

You run a website dedicated to movies and want to get it a new look? Or maybe your site looks old and you want to make it more modern? If so, we have something for you. DD MEDIA 102 template is a great choice for everyone, who dream about making his website look modern and neatly.

DD MEDIA 102 is a template created for CMS Joomla version 3.x. You find fully functional administrator panel in it. By using this function, administrating your website will be easier than ever. DD MEDIA 102 was designed for demanding clients who want highest quality and clarity.

This template is fully responsive. Because of this you don’t have to be concerned about how your website will look on smartphones or tablets. We assure you that it will look perfect! Demo version of template has limited access to administrator panel. Full version available after purchasing the license.